{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco RY600 Yana Kayar Kapı Motoru (Tek Motor)

Satış Fiyatı:
2.000,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz Kargo


Çelik Kremayer Dişli 8MM (1 Metre Tek)

Fiyat : 70,00 TL

Remco LED Flaşör (Tepe Lambası)

Fiyat : 180,00 TL

Remco Emniyet Fotoseli Takım

Fiyat : 180,00 TL


Remco RY600 Yana Kayar Kapı Motoru (Tek Motor)


Otomatik kapı sistemleri, tam olarak hayat kurtarıcılardır. Hem binanızı hem bahçenizi hem deponuzu, kısacası dilediğin her mekânı kolaylıkla korumanızı sağlayan en önemli sistemlerden biridir. Ciddi bir güvenli artışı sağlar. Otomatik kapı, ekstra güvenlik dışında, ayrıca sizi iş gücü açısından çok rahatlatırlar. Önceden sürekli elle, manuel olarak bahçe kapısı açıp kapatmak zorundayken, artık otomatik kapı kumandası sayesinde kolaylıkla bu sistemleri açıp kapatabilirsiniz.  Böylelikle de sıcak veya soğuk havalarda sürekli yana kayar kapı açıp kapatmak için aracınızdan inmek zorunda kalmazsınız.  Ayrıca otomatik kapı motoru sayesinde, sık giriş ve çıkış yapılan yerlerde oluşabilecek olan trafiğin de kolaylıkla önüne geçilebilir çünkü giriş ve çıkışlar çok daha hızlı olacaktır.


Remco RY600 Yana Kayar Kapı Motoru Özellikleri


• 600 kilograma kadar olan bütün yana kayar kapı sistemleri için kullanıma uygundur.

Kayar kapı sisteminizin ömrünü uzatır.

Kapı Motoru sistemi su geçirmez bir yapıya sahiptir. Ayrıca su geçirmediği gibi, böceklerin de içine girmesini engeller.

• Engel tanıma özelliğine sahiptir. Böylelikle kayar kapı sisteminiz daha güvenli bir hale gelir.

• Yavaş başlayıp yavaş durma özelliklerine sahiptir.

• Diğer otomatik kapı motoru sistemlerine göre daha sağlam bir yapıya ve daha güçlü dişli sistemlere sahiptir.

• 16 cm/s sabit ve ideal bir kayma hızına sahiptir.

• 220V akım ile çalışan bir kapı motoru çeşididir.

• Saatte 20- 30 kez rahatça açılır ve kapanır.
Neden Remco RY600 Yana Kayar Kapı Motorunu Seçmelisiniz?


Eğer siz de otomatik kapı sistemleri kullanımına geçiş yapmayı düşünüyorsanız ve kapınız 600 kilogram ve altıysa mutlaka bu kapı motoru modeline bir göz atmalısınız. Özellikle bahçe kapısı motoru sistemine sahip olmak istiyorsanız bu kapı motoru sizin için çok uygun olabilir. Aynı zamanda apartman, iş yeri, ev ve garaj kapısı sistemlerine de kolaylıkla bu motoru kullanabilirsiniz.


Bu kapı motoru, diğer motorlara göre çok daha güçlü bir motordur. Çünkü yapılmış olduğu ana malzeme ve kullanılan dişliler, sağlam ve dayanıklı olarak üretilmiştir. Bu da bu otomatik kapı motoru sisteminin çok daha uzun yıllar boyunca kullanılabilir olmasını sağlar. Bozulması ya da hasar görmesi çok zor ve nadiren gerçekleşen bir durumdur. Ayrıca su ve böcek de geçirmeme özelliğinin de olması sayesinde çok uzun yıllarca bu otomatik kapı sistemleri kullanılabilir.


Remco RY600 Yana Kayar Kapı Motorunuzu Ekleyebileceğiniz Aksesuarlar Nelerdir?


Emniyet fotoseli

LED flaşör.

Kremayer dişli.

Otomatik kapı kumandası.


Bu aksesuarlar, otomatik kapı sisteminizin kullanımını kolaylaştırırken, aynı zamanda güvenlik sistemlerini arttırırlar. Kayar kapı motoru daha güçlü bir hale gelir ve kapı motoru bu eklentiler eklenince çok daha verimli bir şekilde çalışabilir. Eğer bu aksesuarları kendiniz seçmek istemiyorsanız, mutlaka kit kapı motoru paketlerimizi inceleyebilir ve hazır paketlerimizden faydalanabilirsiniz.© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.