{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco RY1500 Yana Kayar Kapı Motoru (Tek Motor)

Satış Fiyatı:
2.800,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz Kargo


Remco Kepenk Kumandası (2BK)

Fiyat : 60,00 TL

Çelik Kremayer Dişli 12MM (1 Metre Tek)

Fiyat : 85,00 TL

Remco LED Flaşör (Tepe Lambası)

Fiyat : 180,00 TL

Remco Emniyet Fotoseli Takım

Fiyat : 180,00 TL


Remco RY1500 Yana Kayar Kapı Motoru (Tek Motor)


Otomatik kapı sistemleri, bahçe, depo gibi her yerde sıklıkla kullanılan sistemlerdir. Hem giriş çıkış açısından ciddi bir kolaylık sağlarlar hem de güvenlik ve emniyeti arttırırlar. Bu sisteme sahip olmak için yapmanız gereken tek şey ise bit otomatik kapı motoru sahibi olmak ve bu motoru uygun motor aksesuarları yardımıyla daha güçlü bir hale getirmektir. 


Bahçe kapısı motoru olarak kullanıldığı zaman bu sistemler bahçeniz için çok büyük bir emniyet sağlamaktadır. Bu yüzden sıklıkla bu otomatik kapı sistemleri tercih edilmektedir. Ayrıca Remco RY1500 otomatik kapı motoru, sahip olduğu özellikler sayesinde çoğu diğer otomatik kapı motoru markasından daha fazla ön plana çıkmakta ve tercih edilmektedir. Hem uygun fiyatları hem de kaliteli ürünleri sayesinde Remco farkını ortaya koyar ve siz değerli müşterilerimize bir kalite garantisi sunar.

Yani eğer sizin 1500 kilograma yakın bir kapınız varsa ve siz de otomatik kapı sistemleri güvenliği ile yaşamak istiyorsanız bu kapı motoru size çok uygundur.


Remco RY1500 Yana Kayar Kapı Motoru Özellikleri


Otomatik kapı sistemleri açısından ciddi bir uzun ömürlülük sağlar.

Otomatik kapı motoru çalışabilmek için yalnızca 220V’luk bir güce ihtiyaç duyar

• Yaya geçiş aralığı modu ile, bütün kayar kapı açılmadan kolaylıkla yaya giriş ve çıkışları gerçekleştirilebilir.

• 1500 kilograma kadar olan bütün yana kayar kapı sistemleri için uygundur.

Bahçe kapısı motoru sistemi su ve böcek geçirmeyen bir maddeden özel olarak üretilmiştir. 

• Engel tanıma özelliğine sahiptir. 

• Diğer otomatik kapı motoru sistemleri ile karşılaştırınca daha güçlü ve sağlam bir yapıya ve dişli sistemlere sahiptir.

• 16 cm/s kayma hızına sahiptir. Yavaş açılıp yavaş bir şekilde durabilme özelliği vardır.

•  Bu bahçe kapısı motorları sayesinde, kapınızı günde 20-30 kez bile açıp kapatsanız hiç zorluk yaşamazsınız.Neden Remco RY1500 Yana Kayar Kapı Motorunu Seçmelisiniz?


Bu otomatik kapı motoru, 1500 kilograma kadar olan bütün kapılar için uygun olan bir kapı motorudur. Yani ağırlık olarak daha yüksek kapılarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca bu yana kayar kapı motoru ağır olmasına rağmen kolay yaya geçişi sağlanabilmesi için, yaya geçişi aralığı moduna sahiptir. Bu mod sayesinde kayar kapı sisteminiz çok az açılır ve yayalar kolaylıkla geçiş yapar. Bu sayede de güvenlik açısından hiçbir tehlike ya da tehdit oluşamaz.


Ayrıca bu bahçe kapısı motoru, en sağlam ve güçlü motorlarımızdan biridir. Çünkü ağır kapıların yükünü taşıyabilmesi için özel olarak tasarlanan bir kapı motoru sistemidir bu. Sıklıkla açılıp kapanmak için de uygundur. Yani kısacası, eğer sahip olduğunuz kapı 1500 kilograma yakınsa ve siz de ekstra güvenlikli bir otomatik kapı sistemine sahip olmak istiyorsanız bu kayar kapı motoru sizin için en uygundur.


Remco RY1500 Yana Kayar Kapı Motorunuzu Ekleyebileceğiniz Aksesuarlar Nelerdir?


• Otomatik kapı kumandası

• Emniyet fotoseli. 

• LED flaşörler.

• Kremayer dişliler.


Bu otomatik kapı motoru aksesuarlarını eklediğiniz zaman, otomatik kapı sisteminiz çok daha emniyetli ve güvenlikli bir hale gelecektir. Siz de kolaylıkla bu sistemden faydalanabileceksiniz. Dilerseniz bu motor aksesuarları ve dilediğiniz kapı motoru içeriğine sahip olan kit paketlerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Ancak eğer kendi otomatik kapı sisteminizi kendiniz kurmak istiyorsanız da bu tek motoru satın alıp, yanına ek dilediğiniz otomatik kapı motoru aksesuarlarını seçerek kendi kit paketinizi yaratabilirsiniz. Bu kit paketi yaratırken ihtiyacınız olabilecek her türlü yardım ve danışma için bize kolaylıkla çağrı merkezimizden ulaşabilirsiniz ve dilediğiniz soruyu ve almak istediğini her bilgiyi kolaylıkla alabilirsiniz.


© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.