{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco RY1500 Yana Kayar Kapı Motoru (Kit Paket)

Satış Fiyatı:
3.300,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz Kargo


Kayar Kapı Motoru Ön Kurulum Hizmeti

Fiyat : 98,00 TL

Remco Kepenk Kumandası (2BK)

Fiyat : 60,00 TL

Çelik Kremayer Dişli 12MM (1 Metre Tek)

Fiyat : 85,00 TL


Remco RY1500 Yana Kayar Kapı Motoru (Kit Motor)


Günümüzde, özellikle gelişmiş teknolojinin de yardımıyla güvenlik gelişimi açısından en büyük faydayı otomatik kapı sistemleri sağlamaktadır. Bu sisteme sahip olan her ev, işletme, bahçe, depo gibi mekân çok daha korunaklı hale gelir. Çünkü otomatik kapı sistemleri, yabancı araçların giriş çıkışını engellemek dışında aynı zamanda yabancı bireylerin ve hatta istenmeyen sokak hayvanlarının bile içeri girmesini engellemektedir.


Bir otomatik kapı sistemi kurmak için ihtiyacınız olan birkaç şey vardır. Bunlar kapı motoru ve motor aksesuarlarıdır. Bütün bu malzemeler birleşerek biz otomatik kapı sistemi kurulumunu sağlar.


Remco RY1500 Yana Kayar Kapı Motoru Özellikleri


• Bu kayar kapı motoru hem uygun fiyat hem de sağlıklı kullanım için uygundur.

Otomatik kapı sisteminizi günde 30 kere bile açsanız hiçbir sorun yaşamazsınız.

• 16 cm/s sabit hızına sahiptir ve kolaylıkla yavaş açılıp yavaş durdurulabilir.

• 220V bir güçle çalışabilir.

• Üretildiği madde açısından oldukça sağlam ve uzun ömürlüdür.

• 1500 kilograma kadar olan bütün yana kayar kapı sistemleri kullanımı için uygundur.

• Su ve böcek geçirmeyen bir maddeden özel olarak üretilen bir yana kayar kapı motoru sistemidir.

• Yayalar için özel geçiş sağlayan bir kapı motoru olarak kullanılabilir. 


Neden Remco RY1500 Yana Kayar Kapı Motorunu Seçmelisiniz?


Ağırlığı 1500 kilograma kadar olan tüm kayar kapı sistemleri için en uygun kapı motoru modeli budur. Ayrıca kit paket olarak satın alındığı zaman fiyat açısından büyük bir tasarruf sağlar. Bu yüzden bu paketimiz sıklıkla tercih edilmektedir.


Kit paket içerisinde otomatik kapı sistemleri kurulumu için ihtiyacınız olacak her aksesuar bulunmaktadır. Bu da sizi baştan bir otomatik kapı sistemi kurma derdinden kurtarır.  Çünkü her şey önceden sizler için en uygun ve kullanışlı olacak şekilde hazırlanmaktadır.


Remco RY1500 Yana Kayar Kapı Motoru Kit Paket İçeriğindeki Aksesuarlar Nelerdir?


• 2 adet Otomatik kapı kumandası

• Emniyet fotoseli. 

• LED flaşörler.

• 4 metre kremayer dişliler.


Çoğu müşteri, hem fiyat açısından daha uygun olduğu için hem de hazır olduğu için kit motor paketi satın almayı tercih eder. Bu sayede motor aksesuarları seçimi yapmaktan kurtulurlar ve hazır olarak önceden seçilmiş ve en uygun aksesuarlar ile donatılmış otomatik kapı motoru sistemini satıl alırlar. Bu kit paketimiz de siz değerli müşterilerimiz için özenle ve en uygun şekilde hazırlanmıştır. Özellikle bahçe kapısı 1500 kilogram ve altı olan müşterilerimiz için en uygun kit paketimiz Remco RY1500 yana kayar kapı motoru kit paketidir. Sıklıkla tercih edilen bir üründür ve kalite garantisine sahiptir. Ancak eğer siz sadece bahçe kapısı motoru satın almak istiyorsanız ve motor aksesuarlarını kendiniz seçmek istiyorsanız da bu konuda özgürsünüz. Tek yapmanız gereken şey, tek kapı motoru satın almak ve kendi sisteminizi istediğiniz gibi kurmaktır.© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.