{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco RY1000 Yana Kayar Kapı Motoru (Tek Motor)

Satış Fiyatı:
2.400,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz Kargo


Remco Kepenk Kumandası (2BK)

Fiyat : 60,00 TL

Çelik Kremayer Dişli 12MM (1 Metre Tek)

Fiyat : 85,00 TL

Remco LED Flaşör (Tepe Lambası)

Fiyat : 180,00 TL

Remco Emniyet Fotoseli Takım

Fiyat : 180,00 TL


Remco RY1000 Yana Kayar Kapı Motoru (Tek Motor)


Otomatik kapı sistemleri, herkesin mutlaka sahip olması gereken güvenlik sağlayıcı sistemlerdir. Hem evinizi hem iş yerinizi hem de bahçenizi, kısacası dilediğiniz her mekânı kolaylıkla güvenlikli bir hale getirmenizi sağlayan en önemli sistemdir otomatik kapı sistemleriOtomatik kapı, sağladığı güvenliğe ek olarak ayrıca sizi ciddi bir iş gücünden kurtarır. Bahçe kapısı sistemleri kullanırken, önceden kapıyı açabilmek için sürekli aracınızdan inmeniz gerekirken artık bu otomatik sisteme sahip olduğunuz zaman, otomatik kapı kumandası yardımıyla kolaylıkla kapıyı açıp kapatabilirsiniz. Böylelikle yağmur ya da kar yağarken veya hava aşırı sıcak ya da soğukken sadece bahçe kapısı açmak için aracınızdan çıkma derdinden kurtulmuş olursunuz.


Remco RY1000 Yana Kayar Kapı Motoru Özellikleri


• 1000 kilograma kadar olan bütün yana kayar kapı sistemleri için kolaylıkla tercih edilebilir.

Kapı Motoru sistemi su geçirmez bir maddeden üretilmektedir. 

• Üretildikleri madde aynı zamanda böcekleri de kapı motoru içine girmesini engeller.

• Engel tanıma özelliğine sahiptir. Böylelikle kayar kapı sisteminiz daha güvenli bir hale gelir.

• Bu kapı motoru, sahip olduğu yaya geçiş aralığı modu sayesinde tamamen açılmadan yaya giriş ve çıkışlarının yapılmasını sağlar. Ayrıca küçük bir bölüm açıldığı için güvenlik açısından da ciddi bir fayda sağlar.

• Diğer otomatik kapı motoru sistemlerine göre çok daha sağlam bir yapıya ve dişli sistemlere sahiptir.

• 16 cm/s kayma hızına sahiptir. Yani yavaş açılıp yavaş bir şekilde durabilme özelliği vardır.

•  Bu kapı motoru sayesinde, kapınızı günde 20-30 kez bile açıp kapatsanız hiç zorluk yaşamazsınız.

Otomatik kapı motoru, çalışmak için sadece 220V bir akıma ihtiyaç duyar. 

Otomatik kapı sistemlerinizin ömrünü uzatır.Neden Remco RY1000 Yana Kayar Kapı Motorunu Seçmelisiniz?


1000 kilogramın altında bir kapıya sahipseniz ve siz de otomatik kapı sistemleri kullanmaya başlamak istiyorsanız bu bahçe kapısı motoru size en uygun kapı motoru sistemidir.  Özellikle bahçe kapısı motoru olarak tercih edildiği zaman büyük bir emniyet ve güvenlik sağlayan bu kapı motoru, dilediğiniz yer yerde kolaylıkla kullanmanız için uygundur. Diler bahçe kapısı, dilerseniz depo girişi gibi her yere uyumludur.


Bu Remco RY1000 kapı motoru, diğer markalara göre çok daha kaliteli ve uygun fiyatlı bir kapı motoru çeşididir. Çünkü yapılış aşamasında kullanılan ana malzemeler ve kullanılan dişliler, çok sağlam ve dayanıklı olacak şekilde üretilmiştir. Bu da bu otomatik kapı motoru sisteminin çok daha uzun yıllar boyunca kullanılabilir olmasını sağlar. Bozulması ya da hasar görmesi çok zor ve nadiren gerçekleşen bir durumdur. Ayrıca su ve böcek de geçirmeme özelliğinin de olması sayesinde çok uzun yılla boyunca rahatlıkla bu otomatik kapı sistemleri kullanılabilir.


Remco RY1000 Yana Kayar Kapı Motorunuzu Ekleyebileceğiniz Aksesuarlar Nelerdir?


• Emniyet fotoseli. 

• LED flaşörler.

Otomatik kapı kumandası.

Kremayer dişli.


Bu motor aksesuarları, otomatik kapı sisteminizin kullanımını çok daha kolay bir hale getirebilir, aynı zamanda güvenlik açısından da büyük bir artış sağlar. Yana kayar kapı motoru bu eklentiler olduğu zaman çok daha güvenli, çok daha hızlı ve çok daha sağlıklı çalışır. Ayrıca bu eklentiler, kapı motoru sisteminizi ciddi bir şekilde sağlamlaştırma özelliğine de sahiptir. Eğer seçim yapmak konusunda bir sorun yaşamak istemiyorsanız, direkt bu eklentiler ile birlikte satılmakta olan kapı motoru kit paketlerimizden kolaylıkla faydalanabilirsiniz. Ancak eğer bahçe kapısı motoru sistemini tek başına almak ve bu motor aksesuarları seçimini de kendiniz yaparak otomatik bahçe kapısı sisteminizi kolaylıkla kurabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmıştır.


© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.