{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco RY1000 Yana Kayar Kapı Motoru (Kit Paket)

Satış Fiyatı:
2.900,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz Kargo


Kayar Kapı Motoru Ön Kurulum Hizmeti

Fiyat : 98,00 TL

Remco Kepenk Kumandası (2BK)

Fiyat : 60,00 TL

Çelik Kremayer Dişli 12MM (1 Metre Tek)

Fiyat : 85,00 TL


Remco RY1000 Yana Kayar Kapı Motoru (Kit Motor Paketi)


Otomatik kapı motoru sistemleri arasında en sık tercih edilen Remco RY1000, 1000 kilogram ve altında olan kapılar için en uygun kapı motoru sistemidir.  Her türlü bahçe kapısı, ev, apartman, site girişi, yükleme alanı girişleri gibi mekânda kullanım için oldukça uygundur. Ayrıca sık sık açılıp kapatılabilme, kolay yönetilme, uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilme gibi özellikleri sayesinde sık sık bu bahçe kapısı motoru tercih edilir. Otomatik kapı sistemleri kullanımına geçmek, herkes için büyük bir kolaylık sağlar.


Remco RY1000 Yana Kayar Kapı Motoru Özellikleri Nelerdir?


• Eğer otomatik kapı ağırlığınız 1000 kilo altındaysa rahatlıkla bu motoru kullanabilirsiniz.

Kayar kapı sisteminiz uzun ömürlü bir hale gelir.

Kapı motoru eklenen kapılar, saatte 20- 30 kez rahatlıkla açılıp kapatılabilir.

• Yayalar için uzaktan kumanda yardımıyla geçiş aralığı açabilirsiniz. 

• Diğer otomatik kapı motoru sistemlerinden daha sağlam ve daha güçlü dişlilere sahiplerdir.

• Yavaş bir şekilde açılıp yavaş bir şekilde durabilirler.

Otomatik kapı motoru sistemi, yapılmış olduğu maddeler sayesinde su ve böceklerin de içine girmesini engeller.

Kayar kapı sisteminizi daha güvenli bir hale getirmek için engel tanıma sistemine sahiptir.

• 16 cm/s ideal ve sabit bir kayma hızı ile 220V akım kullanarak çalışan bir kapı motoru sistemidir.


Neden Remco RY1000 Yana Kayar Kapı Motorunu Seçmelisiniz?


Remco RY1000 yana kayar kapı motoru, ihtiyaç duyduğunuz tüm güvenlik ihtiyacını karşılaması için özel olarak tasarlanmış bir motordur. 1000 kilonun altındaki tüm alışveriş merkezi, apartman, işyeri, garaj ve bahçe kapısı için kullanıma uygundur. Özellikle fazla trafik ve giriş çıkış olan kapılarda sıklıkla kullanılan bir otomatik sistemidir. 

Otomatik kapı sistemleri, sahip olduğunuz kapıların ömrünü uzatmaları ile bilinirler. Çünkü özel olarak üretilen bu kapı motoru türleri, her hava şartı için uygundur ve kolay kolay bozulmazlar. Böylelikle size de hiçbir tamirat sorunu yaratmadan yıllarca kullanılabilirler. Üretildikleri özel metal sayesinde böcekleri bile uzak tutabilme kapasitelerine sahiplerdir.Remco RY1000 Yana Kayar Kapı Motoru Kit Paket İçeriği Nelerdir?


• 2 adet otomatik kapı kumandası

• 4 adet kremayer dişli

• Emniyet fotoseli. 

• LED flaşörler.


Öncelikle, bu yana kayar kapı motoru kit paketini seçmek, sizleri büyük bir arayıştan kurtarmaktadır. Çünkü kit paket içeriğinde, otomatik kapı sistemleri için gereken her şey önceden hazır bir şekilde bulunmaktadır ve bu sayede siz değerli müşterilerimizi tek tek her ürünü seçmek veya araştırmak derdinden kurtarmaktadır. Kit paket içeriğinde otomatik kapı kumandası bile bulunması sayesinde, size ciddi bir kolaylık sağlar. Ayrıca kit paket satın almak her zaman daha ekonomiktir. Çünkü sitemizde hazırlanan kit paketler piyasadaki en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünler ile hazırlanmaktadır. Ancak eğer kremayer dişliler, otomatik kapı kumandası gibi motor aksesuarlarını kendiniz seçmek ve nasıl bir sistem kuracağınıza kendiniz karar vermek istiyorsanız sitemizde bulunan tek motorları da inceleyebilirsiniz.© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.