{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 80 NM Redüktörlü Kepenk Motoru

Satış Fiyatı:
580,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz KargoRemco 80 Nm Redüktörlü Kepenk Motoru


Farklı yaşam alanlarımız için sıklıkla tercih ettiğimiz ve kullandığımız kepenk sistemleri, artık teknoloji sayesinde otomatikleşmeye başladı. Bu kepenk sistemlerinin otomatikleşmesi için de ilk olarak kepenk motoru kullanılmaya başlandı.  Bu kepenk motoru sistemleri, hayatımızda ciddi bir iş yükünden tasarruf etmemizi sağlamak konusunda büyük bir yer edindi. Kepenk motoru, tasarım açısından basit görünmesine rağmen, kullanım açısından kolay ve mantıklıdır. Sıklıkla ev, işyeri, depo, yükleme alanı gibi yerlerde kullanılarak büyük bir tasarruf edinilmesini sağladı. Kepenk motoru, minimum bir güç harcasa bile maksimum bir performans sağladığı için sıklıkla karşımıza çıkmaya başladı. Bu sebepten ortaya çıka avantajlara ek olarak ciddi bir enerji tasarrufu ortaya çıkarttığı için sık sık tercih edilmeye başlandı

Tüp motor uzun bir boru gibi gözüken bir kepenk motoru çeşididir. İnce uzun yapısı sayesinde bütün kepenk sistemleri ile uyum sağlar.


Otomatik Kepenk Motoru Avantajları


Otomatik kepenk motoru kullanmak, kullanılan kepenk sistemlerinin çok daha kullanışlı ve kolay bir şekilde işlemesini sağlar. Ayrıca ciddi anlamda büyük bir iş gücü tasarrufuna da öncülük eder. Çünkü işletmeyi ya da evdeki kişileri sürekli olarak manuel bir şekilde kepenk açıp kapatma derdinden kurtarır. Bu da iş yükünü ciddi oranda azaltarak kişilerin hayatını kolaylaştırır. Her kepenk sistemi için uygun torkda çalışan bir otomatik kepenk motoru mevcuttur. Siz de kendiniz için en uygun kepenk motoru seçimini, sahip olduğunuz kepenk sisteminin boyuna, genişliğine ve ağırlığına bakarak kolaylıkla yapabilir ve bu kepenk sistemine en uygun otomatik kepenk motorunu satın alabilirsiniz. Ayrıca otomatik kepenk motoru kullanmak, size büyük bir güvenlik sağlar. Sahip olduğunuz kepenk sistemini çok daha güvenli ve güvenlikli hale getirerek mekâna istenmeyen misafirlerin girme olasılığını daha da düşürür. Yani otomatik kepenk sistemleri, mutlaka sahip olunması gereken sistemlerdir. Çünkü mekânınız için gerçekten çok faydalılardır. 

Ayrıca bu redüktörlü kepenk sistemimiz aynı zamanda elektrik kesintisi durumları için de oldukça faydalıdır. Çünkü içinde bulunan redüktör sayesinde uzun ya da kısa süreli elektrik kesintisi sırasında bile rahatlıkla kullanılmaya devam edilebilir.


Teknik Özellikler

 • Kaldırma Kapasitesi mt = kg: 1.5=142, 2=139, 2.5=133, 3=128, 3.5=118, 4=108 (örn: 3 mt de 175kg max. Sürtünme payı dahil kaldırabilir.)

 • Tork (Nm): 80

 • Hız (Rpm): 12

 • Motor Çapı (mm): 55

 • Çalışma Voltajı (V): 230

 • Frekans (Hz): 50

 • Güç Girişi (W): 350

 • Akım (A): 1.71

 • Çalışma Süresi (dk): 4

 • Koruma Derecesi (IP): IP44

 • Max.Dönme Sayısı (Tur): 22


Eğer siz de sahip olduğunuz kepenk sistemlerini otomatikleştirmek ve çok daha rahat bir şekilde kullanmak istiyorsanız, sitemizde bulunan çağrı merkezine danışarak sizin için en uygun olacak kepenk motoru sistemini seçebilir ve bu otomatik sistemi bir an evvel kullanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezimiz 7/24 çalışıyor olduğu için, dilediğiniz zaman bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz ve dilediğiniz her konuda rahatlıkla bize danışabilirsiniz.© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.