{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 80 NM Düz Kepenk Motoru

Satış Fiyatı:
650,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz KargoRemco 80 Nm Düz Kepenk Motoru


Ev ve iş yerlerimiz gibi çeşitli alanlarda sık sık kullandığımız kepenk sistemleri, yıllarca zahmetli bir şekilde el ile açılıp kapatılmıştır. Ancak daha sonra gelişen teknolojinin de yardımıyla bu sistem otomatik bir hal almıştır ve bu teknoloji sayesinde ortaya tüp motorlar çıkmıştır. Bu motorlar, kepek sistemine eklenerek kullanılır ve günlük yaşamın bir vazgeçilmezi haline gelir. Bu kepenk motoru sistemleri sahip oldukları basit tasarımları ve teknik açıdan gelişmiş özellikleri açısından günlük yaşamda ciddi bir fayda ve kolaylık sağlar. Ayrıca iş gücü açısından da büyük bir tasarruf etmenizi sağlar. Minimum güç harcansa bile, bu kepenk motorları sayesinde maksimum bir performans ortaya çıkar. Bu yüzden otomatik kepenk sistemleri kullanımının getirdiği avantajlar ile ortaya büyük bir enerji tasarrufu çıkar.


Otomatik Kepenk Motoru Avantajları


Tüp motor adından da anlaşılacağı gibi ince tüp şeklinde tasarlanmış bir kepenk motoru olarak bilinir. Bu şekli sayesinde bütün kepenk sistemleri ile çok kolay çalışır. İç mekanizması tamamen düşük güç ile yüksek performans için tasarlanmış bir kepenk motoru çeşididir. Bu yüzden de kullanıldığı zaman sisteme büyük bir gelişim kazandırmaktadır. Ayrıca otomatik kepenk motoru kullanmak, yüksek miktarda bir güvenlik sağlamaktadır. Bu sebepten ötürü de kullanım için sıklıkla tercih edilmektedir. Otomatikleştirilen kepenk sistemleri, bir uzaktan kumanda yardımı ile açılıp kapatılabildiği için izinsiz ya da davetsiz misafirlerin içeri girmesini tamamen imkansızlaştırır. Buna ek olarak da sizi sürekli manuel olarak kepenk açıp kapatma derdinden tamamen kurtarırlar. 


Teknik Özellikler


 • Kaldırma Kapasitesi mt = kg: 1.5=142, 2=139, 2.5=133, 3=128, 3.5=118, 4=108 (örn: 3 mt de 128kg max. sürtünme payı dahil kaldırabilir.) 

 • Tork (Nm): 80

 • Hız (Rpm): 12

 • Motor Çapı (mm): 55

 • Çalışma Voltajı (V): 230

 • Frekans (Hz): 50

 • Güç Girişi (W): 396

 • Akım (A): 1.71

 • Çalışma Süresi (dk): 4

 • Koruma Derecesi (IP): IP44

 • Max.Dönme Sayısı (Tur): 22 Her kepenk sisteminin, kendine uygun olacak türden kepenk motoru vardır. Bu yüzden de sahip olduğunuz kepenk sistemi için en uygun olacak kepenk motoru seçimi, sizin için en verimli karar olacaktır. Siz de en doğru seçimi yapmak için, dilediğiniz zaman çağrı merkezimiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Böylelikle kendiniz için en doğru ve uygun otomatik kepenk motoru seçimini yapmanız daha mümkün olacaktır. Ayrıca aklınıza takılan kepenk motoru ile ilgili her soruyu da bize doğrudan sorup hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Bu çağrı merkezimizden, ayrıca dilediğiniz zaman sipariş ve kargo durumunuz gibi konularda da kolaylıkla bilgi alabilirsiniz. Çağrı merkezimiz hem mesaj hem de arama yoluyla sizler için hizmet vermektedir.© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.