{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 60 NM Redüktörlü Kepenk Motoru

Satış Fiyatı:
560,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz KargoRemco 60 NM Redüktörlü Kepenk Motoru


Otomatik kepenk sistemleri, kepenk sistemlerinizin bir tüp motor yardımıyla kolaylıkla açılıp kapatılmasını sağlayan sistemlerdir. Kepenk motoru, pek çok farklı çeşit olmakla birlikte, her kepenk için farklı kullanıma sahip olabilir. Bunun en temel sebebi, çok sayıda farklı kepenk sisteminin olmasıdır ve hepsinin farklı bir şekilde çalıştırılabilmesidir. Remco 60 NM Redüktörlü kepenk motoru da NM olarak en düşük motorlarımızdan biridir. Aynı zamanda redüktörlü olması sebebiyle de her türlü elektrik kesintisinde bile kolaylıkla çalışabilmektedir. NM kuvveti daha küçük olduğu için de daha çok küçük otomatik kepenk sistemleri ile kullanılmaktadır.


Redüktörlü Kepenk Motoru Ne Demektir?


Redüktörlü motor, sahip olduğunuz kepenk motoru sisteminin bir redüktör başlığına sahip olmasıdır. Bu başlık sayesinde kepenk motoru sisteminiz, elektrik kesintisi gibi durumlarda bile hiçbir sıkıntı olmadan kullanılabilmektedir. Bu da bu redüktörlü kepenk motoru sistemlerinin sıklıkla tercih edilmesinin en büyük sebebidir. Çünkü elektrik kesintisi gibi durumlar, otomatik kepenk sistemleri sahipleri için sıkıntılı durumlardır. Çoğu kepenk sistemli elektrik kesintisi durumlarında manuel olarak çalışma sistemine sahip olsa bile otomatik olarak kullanılmaya devam edilememektedir. Redüktörlü motorlar sayesinde bu sorun ortadan kalkar. Her türlü elektrik kesintisine rağmen de otomatik kepenk motoru sisteminiz kolaylıkla çalışmaya devam eder.


Kepenk Motoru Özellikleri Nelerdir?


Bu Remco 60 Nm Redüktörlü kepenk motoru, 70 mm sekizgen boruya uygundur. Ayrıca kendinden Redüktörlü bir motordur. Böylelikle bir ek parça takmanız gerekmez. Otomatik kepenk motoru sisteminizin üst kısmında bulunan redüktör başlığı sayesinde, gerçekleşebilecek herhangi bir elektrik kesintisi durumunda kullanılmak için oldukça uygun bir kepenk motoru sistemidir. Harici bir kepenk kontrol kartı ile kullanım ve buton ile kullanım için uygun bir kepenk motorudur.Kepenk Motoru Teknik Özellikleri Nelerdir?


• 60 NM Redüktörlü kepenk motoru sisteminin kaldırabilme kapasitesi 80 kg ile 95 kg arasında değişmektedir. Ayrıca 1,5 metre ile 3 metre arasındaki kepenk sistemleri için de uygunlardır.

• Hızları 12 Rpmdir.

• Motor çapları 45 mmdir.

• Torkları 60 Nmdir.

• Güç girişleri 205 W’dir.

• Akımları 0,89 A’dir.

• Frekansları 50Hz’dir.

• Çalışma süreleri 4 dakikadır.

• Çalışma voltajları 230 V’dir.

• Max dönme sayıları 22 turdur.


Sonuç olarak, Remco 60 Nm Redüktörlü kepenk motoru, kendinden bir redüktör başlığına sahiptir ve bu sayede redüktörlü olarak çalışabilmektedir. Boyut olarak daha kısa ve hafif kepenk sistemlerinde kullanım için teknik açıdan daha uygun bir kepenk motoru çeşididir. Özellikle sık elektrik kesintisi yaşanan yerlerde kullanılması önerilmektedir. Çok ağır kepenk kapaklarını kaldıramayacağından tork açısından daha hafif kepenk sistemlerine uygulanması önerilmektedir. Siz de saha detaylı bilgi almak isterseniz sitemizde bulunan çağrı merkezimize dilerseniz mesaj yoluyla dilerseniz de arayarak ulaşabilirsiniz.


© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.