{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 60 NM Düz Kepenk Motoru

Satış Fiyatı:
500,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz KargoRemco 60 Nm Düz kepenk Motoru


Kepenk sistemleri el ile açılıp kapatılarak, yıllarca zahmetli bir şekilde kullanılmıştır. Teknoloji ilerledikçe bu durum son bularak ortaya otomatik kepenk sistemleri çıkmıştır. Böylece kepenk sistemleri bir çağ atlamış ve çok daha kolay, kullanışlı hale gelmişlerdir. Otomatik kepenk motoru sayesinde artık manuel olarak kullanılmayı bırakıp otomatik kepenk kumandası gibi birçok araçla çok basit ve hiçbir güç harcamadan kullanılabilmektedir. İnsana gücü açısından otomatik kepenk sistemleri çok büyük bir kolaylık sunmaktadır. Sadece bununla da kalmayıp, kepenk motoru takılan sistemlerde özellikle ısı enerjisinden çok büyük miktarda enerji tasarrufu edildiği gözlemlenmiştir. Hem kullanım açısından hem de tasarruf etmek için büyük avantajlara sahip otomatik kepenk motoru, çok kolay bir şekilde sahip olunabilir haldedir. Siz de otomatik kepenk sistemleri ile mevcut olan sistemlerinizi yenilemeyi düşünüyorsanız en doğru yerdesiniz. En uygun kepenk fiyatları ve her modelle kolayca uyum sağlayabilen, birçok farklı kepenk motoru ile sizlere hizmet vermekteyiz. Otomatik kepenk motoru almak için kapimotor.com sitemize bakmanız yeterlidir.


Otomatik Kepenk Motoru Avantajları


Otomatik kepenk motoru, özellikle son yıllarda gelişen teknolojinin bize kattığı en önemli şeylerden biridir. Pek çok farklı model çeşitliliği olmasından dolayı, bütün kepenk sistemleri ile uyum sağlar. Otomatik kepenk sistemleri kullanmaya başlayınca, manuel sistemlerle olan arasındaki büyük farkı göreceksiniz. Kepenk motoru ile kolay bir işlemle otomatikleştirdiğiniz kepenk sisteminiz, sizi artık zorlu açıp kapama işlemlerinden kurtaracaktır. Böylece insan gücüne ihtiyaç duymadan otomatik kepenk kumandası kullanarak, tek bir tuşla açıp kapatabileceksiniz. Ayrıca otomatik kepenk sistemleri sizlere özellikle ısı enerjisi tasarrufu sağlayacak. Gereksiz açılıp kapanmaların önüne geçerek, mekânın içerisinde bulunan ısıyı tamamen koruyacaktır. Otomatik kepenk sistemleri sayesinde yazın soğutma, kışın ısınma giderlerinizi minimum seviyeye indirmiş olacaksınız. Bir de buna ek olarak otomatik kepenk motoru neredeyse yok denecek derecede, çok az bir enerji harcayarak sizlere yüksek performans sunmaktadır. Bu özelliği sayesinde de kepenk motoru ile elektrik enerjisinden tasarruf etmeniz de kaçınılmaz olmaktadır. 
Teknik Özellikler


 • Kaldırma Kapasitesi mt = kg: 1.5=95, 2=90, 2.5=85, 3=80

 • Tork (Nm): 60

 • Hız (Rpm): 12

 • Motor Çapı (mm): 45

 • Çalışma Voltajı (V): 230

 • Frekans (Hz): 50

 • Güç Girişi (W): 205

 • Akım (A): 0.89

 • Çalışma Süresi (dk): 4

 • Koruma Derecesi (IP): IP44

 • Max.Dönme Sayısı (Tur): 22

 

Bu konuda en profesyonel markalardan biri olan Remco ile çalışmaktayız. Birçok çeşidi bulunan otomatik kepenk motoru, mevcut sistemlerinizle yüzde yüz uyum sağlayacaktır. Kullanım alanı, kullanım sıklığı gibi noktalara dikkat ederek kepenk motoru seçiminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kapimotor.com üzerinden sıkıntısız bir şekilde alışveriş yapabileceğiniz gibi sizlere otomatik kepenk motoru seçimleriniz için kesintisiz destek vermekteyiz. Otomatik kepenk sistemleri ile sizler de daha güvenli ve konforlu bir hayata adım atmak için kapimotor.com en doğru tercihiniz olacaktır.© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.