{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 50 NM Redüktörlü Kepenk Motoru

Satış Fiyatı:
450,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz KargoRemco 50 Nm Redüktörlü Kepenk Motoru


Uzun yıllardır kullanmakta olduğunuz manuel kepenk sistemleri artık çok uğraştırıcı bir hal aldı. Bir de teknolojik gelişmeler ile birlikte ortaya çıkan tüp motor ile birlikte, manuel olarak kullanılan kepenk sistemleri artık otomatikleşmeye başladı. Otomatik kepenk sistemleri ile büyük tasarruflar elde edildiği görüldükçe, artık kepenk sistemlerinizi otomatikleştirmek gerektiğinin farkına vardık. Hem de kapimotor.com ile bu işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. O yüzden kepenk sistemlerimizi manuel olarak kullanmayı bırakıp, otomatik kepenk sistemleri kullanmaya başlamak için daha fazla beklememize hiç gerek yok.Tüp Motor Teknolojisi


Tüp motor özel tasarımıyla her türlü sisteme rahatlıkla uyum sağlayabilen bir kepenk motoru olarak bilinir. Benzersiz bir sistem ile donatılmış olan otomatik kepenk motoru, bu sayede size tasarruf etme imkânı sağlamaktadır. Bunun sebebi ise öncelikle sistemin çalışması için ihtiyaç duyduğu güç seviyesinin çok düşük olmasıdır. Böylece çok az bir enerji ile çalışabilen bu kepenk motoru, aynı zamanda kepenk sisteminin sorunsuz çalışmasını sağlayarak, ısı kaybını önler. Otomatik kepenk motoru nedeniyle büyük ölçüde ısı enerjisinden tasarruf etmiş olursunuz.


Otomatik Kepenk Motoru Avantajları


Otomatik kepenk sistemleri, iş yeri, ev ya da depo gibi mekanlarda halihazırda sahip olduğunuz ve kullandığınız kepenk sistemlerinin, bir tüp motor yardımıyla otomatikleştirilmesidir. Yani kısacası önceden elle yani manuel olarak kepenk açıp kapatırken artık otomatik kepenk sistemine sahip olduğunuz zaman bir uzaktan kumanda yardımı ile bu kepenk açıp kapatma işlemlerinizi otomatikleştirebilmektesiniz. Bu işlem hem kepenk sistemlerinizin güvenlik seviyesini daha da arttırır hem de sizin hayatınızı daha da kolaylaştırır. Çünkü sizi büyük bir iş gücünden kurtarmaktadır. Özellikle çok sık kepenk açıp kapatıyorsanız otomatik kepenk sistemleri sizin için bir hayat kurtarıcıdır. Daha çok, orta boyda ve orta uzunlukta olan kepenk sistemleri için tercih edilmektedir ve bu kepenk sistemlerine daha uygundur.

Bu kepenk motoru, aynı zamanda kendinden redüktörlü olarak da çalışmaktadır. Bu da herhangi bir elektrik kesintisi durumunda dahi otomatik kepenk sistemlerinizi rahatlıkla kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Yani sık sık elektrik kesintisi yaşanan bir mekân için çok uygun bir otomatik kepenk motoru sistemidir.


Teknik Özellikler


  • Tork 50 Nm’dir.

  • Hızı 12 Rpm’dir.

  • Çalışma voltajı 230V’dir.

  • Akımı 0,89’dur.

  • Çalışma süresi 4 dakikadır.

  • Kaldırma kapasitesi 1,5 kg ile 80 kg arasındadır.

  • 1,5 m ile 2 m arasındaki kepenk sistemleri için çok uygundur.

  • Frekansı 5 Hz’dir.

  • Motor çapı 45 mm’dir.

  • Dönme sayısı 22’dir.Otomatik kepenk motoru seçimi yaparken aklınıza takılabilecek herhangi bir soruyu sitemizde bulunan çağrı merkezimize kolaylıkla sorabilirsiniz. Ayrıca daha detaylı bilgi almak isterseniz de bize yine bu çağrı merkezimizden dilerseniz mesaj yolu ile dilerseniz de arayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.


© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.