{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 50 NM Düz Tente Motoru

Satış Fiyatı:
440,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz Kargo


Remco Kepenk Kumandası (2BK)

Fiyat : 60,00 TL

Remco El Tipi Tek Kanallı Panjur Kumandası

Fiyat : 160,00 TL

Remco Trafolu Kepenk Panjur Alıcı Kart

Fiyat : 190,00 TL


Remco 50 NM Ø45 Düz Tente Motoru


 

Tente sistemleri, özellikle dış mekânda bulunan yerleşim yerlerini olumsuz hava koşullarından korumak için kullanılan en etkili sistemlerdendir. Bu olumsuz hava koşullarına, çok fazla gelen güneş ışınları, dolu, fazla yağmur ve kar gibi durumlar da dahildir. Bu sebeple de özellikle yoğun insan bulunan yerlerde, ya da fazla insan trafiği olan yerlerde mutlaka otomatik tente sistemleri kullanılmalıdır. Çünkü tente sistemleri, sık sık açılıp kapatılması gerektiğinde zor bir işlem haline gelebilir. Ancak otomatik tente sistemleri sayesinde bu işlemler çok daha kolay bir şekilde gerçekleştirilebilir. Tente sistemlerinin otomatikleşebilmesi için, sisteme bir tente motoru eklenmelidir. Satın alacağınız tente motoru da sahip olduğunuz tente sistemlerine mutlaka uyumlu olmalıdır. Çünkü her tente motoru, farklı torkda ve güçte enerji sağlar ve tentelerin boyutlarına göre de bu tork ihtiyacında artma ya da azalma gibi durumlar görülür. Tüm bu sebeplerden ötürü, otomatik tente motoru alırken, sahip olduğunuz tente sistemini en verimli şekilde kullanabilmek için aldığınız motorun sahip olduğunuz sisteme uyumlu olduğundan mutlaka emin olmanız önerilir.

 

Tente motoru kullanmak, aslında bir hayat kurtarıcıya sahip olmak gibidir. Çünkü otomatik tente sistemleri sayesinde kolayca tente açıp kapatma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca otomatik tente sistemlerini de her mevsim rahatlıkla kullanabilirsiniz. Otomatik tente sistemleri sahibi olmak, uzaktan bir tente kumandası kullanımı ile tente sistemlerini kolayca açıp kapatma işlemleri gerçekleştirilebilecek olması demektir. Tente motoru da tüm bu kolaylıklara ek olarak ayrıca tente sistemlerinizi hem daha sağlıklı hale getirir hem de ömrünü uzatır.


 

Tente Motoru Kullanım Alanları

 

• Çay bahçesi

• Otel

• Restoran

• Kafe

• Bahçe

 

 

Teknik Bilgiler


         Kaldırma Kapasitesi mt = kg: 1.5=85, 2=80, 2.5=75, 3=70 

         Tork (Nm): 50 

         Hız (Rpm): 12 

         Motor Çapı (mm): 45 

         Çalışma Voltajı (V): 230 

         Frekans (Hz): 50 

         Güç Girişi (W): 205 

         Akım (A): 0.89 

         Çalışma Süresi (dk): 4 

         Koruma Derecesi (IP): IP44 

         Max.Dönme Sayısı (Tur): 22 
Siz de bir manuel tente sistemi sahibiyseniz ve otomatik tente sistemleri kullanımına geçmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken şey bir tente motoru sahibi olmaktır. Bu tente motoru, seçim aşamasında ciddi anlamda dikkatli olunması gereken bir konudur. Çünkü en doğru tente motoru seçimini yapmak size en fazla verimi kazandıracaktır. Böylelikle de en sağlıklı otomatik tente sistemine sahip olacaksınız. Tente motoru seçiminizi yaparken, bir bilir kişiye danışmak sizin için en doğrusu olur. Çünkü bilir kişi, sizin için en uygun olacak tente motoru konusunda sizi kolaylıkla yönlendirebilir. Böylelikle de sizler için en doğru tente motoru seçilmiş olur. Sitemizde bulunan çağrı merkezimiz, siz değerli müşterilerimize bu konuda destek olmaktadır. Dilerseniz arayarak, dilerseniz mesaj atarak bizlere ulaşabilir ve ihtiyacınız olan tente motoru seçiminde destek alabilirsiniz.© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.