{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 20 NM Alıcılı Panjur Motoru

Satış Fiyatı:
530,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz KargoRemco 20 NM Alıcılı Panjur Motoru


Panjur motoru, panjur sistemlerinizin otomatik bir hale getirilmesi için eklenen motorlardır. Böylelikle bir uzaktan panjur motoru kumandası yardımıyla perde sistemlerinizi kolaylıkla açıp kapatabilirsiniz ve hiçbir sorun yaşamazsınız. Özellikle güneşi çok alan bir cephede bulunan mekanlar ve panjurlar için mutlaka kullanılması önerilen bir motor çeşididir panjur motoru. Çünkü en basitinden içeri giren güneş ışınları, parke ve mobilya gibi her türlü eşyaya büyük zarar verebilir. Bu zararın da önlenmesi için yapılabilecek en önemli şey panjur sistemlerini kapatmaktır. Çok sık perde açıp kapatmak da kolay bir işlem değildir. Bu yüzden bir otomatik panjur motoru eklentisi kullanmanız ve panjurlarınızı rahatlıkla açıp kapatabilmeniz çok kolaydır. Ayrıca otomatik panjur sistemlerinin bir diğer önemli özelliği de güvenliği ciddi derece arttırmasıdır. Evinize ya da iş yerinize dışarıdan yapılabilecek herhangi bir müdahaleyi tamamen kısıtlar, hatta neredeyse yok eder. Ciddi anlamda koruyuculuk sağlar.Panjur Motoru Özellikleri Nelerdir?


Remco 20 Nm alıcılı panjur motoru, sekizgen boruya uygun bir motordur. 20 Nm’ye kadar güç harcayabilir. Yani boyut açısından biraz daha ufak olan panjurlara uygulanması önerilmektedir. Böylelikle otomatik panjur sisteminiz daha düzgün bir şekilde çalışacaktır. Ayrıca Remco 20 Nm panjur motoru, kendinden alıcı sistemine sahiptir. 


Panjur Motoru Teknik Özellikleri Nelerdir?


• Tork hızı 20 Nmdir.

• Hızı 16 Rpmdir.

• Motor çapı 45 mmdir.

• Çalışma voltajı 230V’dir.

• Frekansı 50 Hzdir.

• Güç girişi 145 W’dir.

• Akımı 0,64 A’dır.

• Çalışma süresi 4 dakikadır.

• Dönme sayısı 22dir.
Sonuç olarak, otomatik panjur kullanmak pek çok açıdan hayat kurtarıcıdır. Otomatik panjur sistemleri, evinizi ya da iş yerinizi, kısacası panjur sistemi olan yeri tamamen dış etkenlerden ya da yabancı insanlardan korur. Ayrıca sık sık açılıp kapatılan panjur sistemleri konusunda büyük bir iş gücü tasarrufunuz olur. Çünkü artık panjur sistemlerinizi manuel yani elle açmanız gerekmez. Bir uzaktan panjur kumandası yardımıyla kolaylıkla panjur sistemlerinizi açabilirsiniz. Ayrıca panjurlarınızı kapatarak da evinizi ya da iş yerinizi olumsuz hava koşullarından korumuş olursunuz. Yani içeri giren güneş ışınlarının yaratacağı olumsuz etkiler yok olmuş olur. Bu yüzden otomatik panjur sistemi kullanmak, hem ev ya da iş yerinizin hem de panjur sisteminizin sağlığı açısından oldukça önemlidir ve büyük bir fayda sağlamaktadır.


Otomatik motor seçimi önemli bir seçimdir. İhtiyacınız olan tork hızını bilmek ve sisteminize en uygun motoru seçmek gerçekten büyük bir öneme sahiptir. Bu seçim konusunda dilediğiniz yardımız bizden alabilirsiniz. Sitemizde bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi 7/24 sizlere hizmet vermektedir ve her türlü konuda size destek olmaktadır. Siz de dilerseniz arayarak dilerseniz mesaj atarak hem otomatik panjur motoru seçiminizde yardım alabilirsiniz© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.