{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 140R NM Alıcılı Giyotin Motoru

Satış Fiyatı:
1.250,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz KargoRemco 140R NM Alıcılı Giyotin Motoru


Giyotin motorları, genellikle yukarı aşağı kaldırılıp indirilerek açılan ve kapatılan cam mekanlarda kullanılmaktadır. Giyotin motorları, bu cam sistemlerin otomatik bir şekilde kullanılmasını sağlamak için oldukça uygundur. Giyotin motorları bu tarz yerlerde kullanım için oldukça uygunlardır. Çünkü mekâna ciddi anlamda büyük bir fayda sağlamaktadır. En basitinden havalandırma açısından bile çok büyük bir kolaylıktır giyotin motor sistemleri. Bu giyotin motoru, kendinden alıcılı bir motordur. Bu yüzden kullanım açısından çok daha kolay ve kullanışlıdır.


Giyotin Motoru Özellikleri


Remco 140R Nm giyotin motoru, kendinden alıcılı bir tüp motordur. Satın alınırken yanında bir uzaktan kumanda da gelmektedir. Böylelikle kullanım açısından da oldukça kolaydır. 140 nm kuvvetinde çalışmaktadır. Bu da daha geniş ve ağır cam sistemlerinde kullanılması açısından çok uygun demektir. Tork gücü arttıkça, giyotin motoru sistemlerinin kullanım alanı da genişlemekte ve gelişmektedir. 

Özellikle alışveriş merkezlerinin dış mekanlarında bulunan kafe ve restoranlarda giyotin motoru sistemleri sıklıkla karşımıza çıkarlar. Çünkü mekânı yaz aylarında sıcak havanın olumsuz etkilerinden ciddi miktarda korurken, kış aylarında da iç mekânın sıcak kalmaya devam edebilmesini sağlarlar. Ayrıca bu cam sistemlerin otomatik olmadan, manuel bir şekilde sık sık açılması pek de kolay bir işlem değildir. Yani bu sistemlerin, bir giyotin motoru yardımı ile otomatikleştirilmesi demek, mekânın ve çalışan ya da yaşayanların çok büyük bir iş yükünden kurtulması demektir.


Giyotin Motoru Sistemleri Nereler İçin Uygundur?


• Alışveriş merkezi

• Restoran

• Kafe

• Cam ile kaplı dış mekanlar.

• Kış bahçeleri

• Ev balkonları
Yani kısacası yukarı ve aşağı doğru hareket ettirilerek açılıp kapatılan her türlü cam sisteminde kullanım için en uygun motor çeşididir giyotin motoru. Bu tarz giyotin cam sistemlerinizi otomatikleştirmek artık eskisinden çok daha kolaydır. Kış bahçelerinize bile kolaylıkla uygulanabilmektedirler.


Giyotin Motoru Teknik Özellikleri


• Torku: 140 Nmdir.

• Radio alıcılı motorlardır.

• Maks dönüş sayısı: 24dür.

• Çalışma süresi 4 dakikadır.


Eğer siz de evinizde ya da iş yerinizde bir cam sistemine sahipseniz ve bu cam sisteminiz giyotin cam sistemi ise, siz de kolaylıkla bu giyotin cam sisteminizi otomatik bir hale getirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey sisteminize bir giyotin motoru eklemektir. Giyotin motoru seçimi, her sistem için farklıdır ve pek çok çeşidi bulunur. Bu yüzden seçiminizi yapma aşamasında bize ulaşırsanız çok daha verimli bir seçim yapabilirsiniz. Otomatik giyotin motoru sistemleri, seçim aşamasında bir miktar bilgi gerektiren sistemlerdir. Biz de sitemizde bulunan canlı yardım merkezi ile sizlere bu konuda destek vermekteyiz. Dilediğiniz zaman, 7/24 olacak şekilde bize ulaşıp kendinize en uygun giyotin motoru sistemini seçebilir ve otomatik bir sisteme sahip olabilirsiniz. Ayrıca diğer sormak istediğiniz her soruyu da bize bu çağrı merkezinden ulaşarak sorabilirsiniz.


© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.