{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 140 NM Redüktörlü Kepenk Motoru

Satış Fiyatı:
720,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz Kargo


Remco 1000 Watt Otomatik Kepenk Güç Kaynağı (Tek Kepenk)

Fiyat : 1100,00 TL


Remco 140 Nm Redüktörlü Kepenk Motoru


Kepenk uzun zamandır hayatımızda olan, yaşam alanlarımızı çeşitli faktörlerden koruyan bir sistemdir. Evlerimizde bulunan kepenk sistemleri ile özellikle ısı kaybını engelleyerek, büyük tasarruflar elde etmemiz mümkündür. Fakat kepenk sistemleri uzun yıllar boyunca manuel olarak kullanılmaktadır. Bu da fazlasıyla uğraştırıcı ve gereksiz insan gücü ihtiyacına sebebiyet vermiştir. Teknoloji ile hayatımıza dahil olan tüp motor sayesinde artık bu uğraştan kurtulmamız mümkün. Manuel olarak çalışan kepenk sisteminiz için tercih ettiğiniz bir tüp motor ile artık manuel kullanıma son verebilirsiniz. Bu sayede otomatik kepenk sistemleri tarafından size sunular sayısız tasarruf ve avantajlardan yararlanabilirsiniz.


Tüp Motor Teknolojisi


Tüp motor tamamen teknolojinin geldiği son noktada ortaya çıkan, muhteşem bir üründür. Aslında bir otomatik kepenk motoru olarak bilinir. Kepenk motoru içinde bulunan sistem sayesinde çok düşük seviyede güç harcayarak, yüksek performans sunmaktadır. Otomatik kepenk motoru ayrıca birçok farklı boy ve güç seçeneklerinde bulunması nedeniyle de her türlü kepenk sistemi ile sorunsuz çalışmaktadır. Uzun yıllar boyunca sıkıntısız bir şekilde çalışabilen otomatik kepenk sistemleri, olabildiğince az bakım gerektirir. 


Otomatik Kepenk Motoru Avantajları


İşte geldik en önemli noktaya. Otomatik kepenk motoru bize birçok farklı alanda avantaj sağlamaktadır. En büyük avantajı genel olarak bütün panjur ve kepenk sistemlerinin sağladığı gibi güvenliktir. Otomatik kepenk sistemleri sayesinde ısı tasarrufu açısından çok büyük tasarruf elde edersiniz. Otomatik kepenk yazın evinizi aşırı sıcaktan koruyarak, kışın ise evinizin içindeki sıcaklığı koruyarak bu konuda büyük bir tasarruf etmenizi sağlar. 

Otomatik kepenk motoru birçok çeşidi ile bu avantajları maksimum düzeye çıkarır. Birçok otomatik kepenk motoru seçeneği arasından yapacağınız doğru kepenk motoru tercihiniz ile sizlerde büyük tasarruflar elde edebilirsiniz.

Otomatik kepenk motoru üreticisi olarak en önde gelen markalardan biri olan Remco ile çalışmaktayız. Bu sayede de otomatik kepenk sistemleri için sizlere büyük bir otomatik kepenk motoru çeşitliliği sunmaktayız. Kendi kepenk sisteminizi otomatik sisteme dönüştürmeniz için en doğru kepenk motoru tercihini yapabilmenizi amaçlamaktayız. 

Remco 140 nm redüktörlü kepenk motoru, 70mm’lik sekizgen borularda kullanılabilen bir otomatik kepenk motoru olmaktadır. Redüktör başlığı sayesinde aynı zamanda size kepenk sisteminizi istenildiğinde veya gerektiğinde manuel olarak da kullanım imkânı sağlar.


Teknik Özellikler


         Kaldırma Kapasitesi mt = kg: 1.5=195, 2=185, 2.5=180, 3=175, 3.5=165, 4=160,

         4.5=150, 5=140 (örn: 3 mt de 175kg max. Sürtünme payı dahil kaldırabilir.)

         Tork (Nm): 140

         Hız (Rpm): 9

         Motor Çapı (mm): 55

         Çalışma Voltajı (V): 230

         Frekans (Hz): 50

         Güç Girişi (W): 350

         Akım (A): 1.56

         Çalışma Süresi (dk): 4

         Koruma Derecesi (IP): IP44

         Max.Dönme Sayısı (Tur): 22Kepenk sistemleriniz için her türlü seçeneği rahatlıkla sitemizde bulabilirsiniz. Otomatik kepenk sistemleri sayesinde birçok alanda büyük tasarruflar edebilirsiniz. Sizlere kolay alışveriş imkânı ile birçok farklı ebat ve güçte otomatik kepenk motoru sunmaktayız. Sistemlerinizi otomatik bir sisteme dönüştürmeye karar verip, kepenk motoru ve daha birçok otomatik kepenk sistemleri için üretilmiş olan ürünleri en iyi kepenk fiyatları ile almak için kapimotor.com adresini ziyaret edebilirsiniz.© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.