{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 120 NM Redüktörlü Kepenk Motoru

Satış Fiyatı:
600,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz Kargo


Remco Otomatik Kepenk Panjur Alıcısı (2 Adet Kumanda Dahil)

Fiyat : 200,00 TL

Remco Kepenk Kumandası (2BK)

Fiyat : 60,00 TL

Remco 1000 Watt Otomatik Kepenk Güç Kaynağı (Tek Kepenk)

Fiyat : 1100,00 TL


Remco 120 Nm Redüktörlü Kepenk Motoru


Önceki yıllarda elle yani manuel olarak açılıp kapatılabilen otomatik kepenk sistemlerine katkı sağlaması için, teknolojinin de gelişmesi sayesinde ortaya tüp motorlar çıkmıştır. Hayatımızdaki pek çok alanda uyumla kullanılabilen bu tüp motorlar, otomatik kepenk motoru olarak hayatımızda vazgeçilmez bir yer almıştır. Tasarım ve teknik özellik açısından kusursuz bir yapıya sahip olmalarıyla birlikte, ev, işyeri, garaj, depo gibi hayatımızın her alanında kolaylıkla kullanılabilmektedir. Otomatik kepenk sistemleri kullanmak, siz değerli müşterilerimiz için ciddi bir tasarruf sağlamak demektir. Ayrıca çok basit bir teknoloji yardımıyla tasarlanan kepenk motorları, maksimum performans ve maksimum verim sağlar. Bu da otomatik kepenk sistemleri kullanımının ortaya çıkartabileceği enerji tasarrufunun bir örneğidir. Tüp motor benzersiz şekli sayesinde her sisteme uyum sağlamaktadır. Uzun boru görünümünde bir kepenk motoru çeşididir. Kepenk motoru sistemlerinin en temel yapı taşlarıdır.


Otomatik Kepenk Motoru Avantajları


Otomatik kepenk motoru sistemine sahip olmak demek, güvenlik açısından büyük bir ölçüde önde olmak demektir. Bir kepenk sisteminin otomatik olması, dışarıdan izinsiz kimsenin içeri girememesi demektir. Sadece otomatik kepenk motoru kumandası ya da anahtara sahip kişiler kepenkleri açıp kapatabilir. Bu sayede de davetsiz misafirler uzaklaştırılmış olur. Bunun dışında ayrıca kepenk sistemleri kapatıldığı zaman fazla güneş ışınlarının içeri girmesi engellenir ve böylelikle de hem mobilya ve parke gibi eşyaların zarar görmesi ya da solması gibi durumlar engellenir hem de içeride bulunan kişilerin bu güneş ışınlarından etkilenmesi engellenir. Ayrıca redüktörlü olması sebebiyle de elektrik olmadığında ya da elektrik kesintisi durumlarının yaşanması durumlarında da otomatik kepenk motoru sisteminizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu gerçekten çok önemli bir özelliktir ve sadece redüktörlü kepenk motorlarında bulunmaktadır. 


Teknik Özellikler


 • Kaldırma Kapasitesi mt = kg: 1.5=195, 2=185, 2.5=180, 3=175, 3.5=165, 4=160, 4.5=150, 5=140 (örn: 3 mt de 175kg max. Sürtünme payı dahil kaldırabilir.)

 • Tork (Nm): 120

 • Hız (Rpm): 9

 • Motor Çapı (mm): 55

 • Çalışma Voltajı (V): 230

 • Frekans (Hz): 50

 • Güç Girişi (W): 350

 • Akım (A): 1.56

 • Çalışma Süresi (dk): 4

 • Koruma Derecesi (IP): IP44

 • Max.Dönme Sayısı (Tur): 22 

 

Eğer siz de çok sık elektrik kesintisi yaşanan bir mekânda sahip olduğunuz kepenk sistemlerini otomatik bir hale getirmek istiyorsanız, ya da ortalama boydan daha büyük ve ağır bir kepenk sistemine sahipseniz siz de bu otomatik kepenk motoru modelini seçebilirsiniz. Ancak seçim yapmakta zorlanıyorsanız ve yardım almak istiyorsanız siz de sitemizde bulunan canlı yardım sistemimizden kolaylıkla bize ulaşabilir ve size en uygun olacak otomatik kepenk motoru sistemine sahip olabilirsiniz. Bu çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir ve hem arayarak hem de mesaj atarak bu çağrı merkezimiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz.
© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.