{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 120 NM Düz Kepenk Motoru

Satış Fiyatı:
570,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz Kargo


Remco Otomatik Kepenk Panjur Alıcısı (2 Adet Kumanda Dahil)

Fiyat : 180,00 TL

Remco Kepenk Kumandası (2BK)

Fiyat : 60,00 TL

Remco 1000 Watt Otomatik Kepenk Güç Kaynağı (Tek Kepenk)

Fiyat : 1100,00 TL


Remco 120 Düz Kepenk Motoru


Hayatımızın birçok farklı alanında kullandığımız kepenk sistemleri, genellikle fazla büyük ve ağır sistemlerdir. Bir de manuel olarak kullanıldığında, kepenk sistemleri bizim için çok yorucu ve zorlayıcı sistemler olmuşlardır. Fakat her alanda olduğu gibi kepenk sistemleri için de teknoloji ile birlikte tüp motor ortaya çıkmıştır. Aynı zamanda kepenk motoru olarak da bilinen bu sistem ile artık her şey çok daha kolay bir hal almıştır. Otomatik kepenk sistemleri sizleri yorucu olan elle kepenk açıp kapama işleminden kurtarır. Otomatik kepenk kumandası ile tek bir tuşa basarak kepenklerinizi açıp kapatabilirsiniz. Bir de bunun yanında, tamamen ekonomik olan otomatik kepenk motoru sayesinde ısı ve elektrik enerjisinden büyük tasarruflar elde edersiniz. Kapimotor.com üzerinden en uygun kepenk fiyatları ile sizlere hizmet sunmaktayız.   


Tüp Motor Teknolojisi


Tüp motor mükemmel tasarımı ile kepenk sistemlerine çok kolay monte edilebilir. Otomatik kepenk sistemleri için çok iyi bir kepenk motoru tercihidir. İçinde bulunan sistem sayesinde otomatik kepenk motoru çok az derecede güç harcayarak çalışır. Bu da kepenk motoru tercihi için çok önemli bir etkendir. Çünkü bu sayede sizin enerji tasarrufu etmenizi sağlar.


Otomatik Kepenk Motoru Avantajları


Otomatik kepenk motoru kullanmak tam olarak bir hayat kurtarıcıdır. Özellikle büyük boylarda ve ağırlıklarda olan kepenk sistemleri, otomatikleştirildikleri zaman çok daha kolay bir şekilde kullanılabilmektedirler. Genellikle depo, yükleme alanı, iş yeri, garaj gibi yerlerde bu kepenk motoru daha sık tercih edilmektedir. Çünkü 120 nm kuvvete sahip olan bir kepenk motoru, daha ağır ve daha geniş kepenk sistemlerinde kullanım için uygundur ve çok verimli bir şekilde çalışabilmektedir. Otomatik kepenk sistemleri, genellikle sağladıkları ek güvenlik için sıklıkla tercih edilirler. Çünkü her türlü yabancı ve davetsiz misafiri uzak tuttukları gibi açılıp kapatılma açısından da çok büyük bir güvenlik sağlamaktadırlar. Ayrıca sıklıkla açılıp kapatılan bir kepenk sistemi mutlaka otomatik olarak kullanılmalıdır. Çünkü her seferinde manuel olarak kepenk açıp kapatmak büyük bir iş gücü harcanmasını gerektirir. Fakat; otomatik kepenk motoru sistemine sahip olduğunuzda bu işlemleri kolaylıkla bir uzaktan kumanda yardımıyla gerçekleştirebilirsiniz. 


Teknik Özellikler


 • Kaldırma Kapasitesi mt = kg: 1.5=195, 2=185, 2.5=180, 3=175, 3.5=165, 4=160, 4.5=150, 5=140 (örn: 3 mt de 175kg max. Sürtünme payı dahil kaldırabilir.)

 • Tork (Nm): 120

 • Hız (Rpm): 9

 • Motor Çapı (mm): 55

 • Çalışma Voltajı (V): 230

 • Frekans (Hz): 50

 • Güç Girişi (W): 350

 • Akım (A): 1.56

 • Çalışma Süresi (dk): 4

 • Koruma Derecesi (IP): IP44

 • Max.Dönme Sayısı (Tur): 22 

 

 


Eğer siz de bir otomatik kepenk sistemine sahip olmak istiyorsanız ve bu otomatik kepenk motoru hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız, sitemizde bulunan çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. © Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.