{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 100 NM Redüktörlü Kepenk Motoru

Satış Fiyatı:
590,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz Kargo


Remco Otomatik Kepenk Panjur Alıcısı (2 Adet Kumanda Dahil)

Fiyat : 180,00 TL

Remco Kepenk Kumandası (2BK)

Fiyat : 60,00 TL

Remco 1000 Watt Otomatik Kepenk Güç Kaynağı (Tek Kepenk)

Fiyat : 1100,00 TL


Remco 100 Nm Redüktörlü Kepenk Motoru


Tüp motorlar teknolojinin getirdiği ve kepenk sistemleri için vazgeçilmez bir hale gelmiş, kusursuz yapıda bir kepenk motoru olarak bilinir. Bu kepenk motoru sistemleri, artık hayatımızın pek çok yerinde sık sık karşımıza çıkmaktadır. Çünkü artık hayatımızın vazgeçilmez bir sistemi haline gelmiştir. Teknik özellikleri ile tasarımları açısından kusursuzlardır. Bu sebeple de dilediğiniz her yerde, evinizde, işyerinizde, deponuzda, garajınızda kısacası her yerde kolaylıkla kullanabilirsiniz ve ciddi bir tasarruf sağlayabilirsiniz. İçinde bulunan basit teknoloji sayesinde, büyük bir güç harcar ve ciddi bir performans verir. Bu sebeplerden ötürü otomatik kepenk sistemleri kullanmak, size ciddi bir enerji tasarrufu katkısında bulunur.Tüp motor bütün sistemlerle sıkıntısız çalışmaktadır. Bunun nedeni uzun bir boru şekli olmasından dolayı, bütün kepenk sistemlerine çok kolay monte edilen bir otomatik kepenk motoru olmasıdır. 


Otomatik Kepenk Motoru Avantajları


Otomatik kepenk motoru sistemleri, pek çok açından sıklıkla tercih edilmektedir. Otomatik kepenk sistemleri ciddi anlamda büyük bir güvenlik artışı sağlar. Bu kadar sıklıkla tercih edilmesinin en büyük sebebi de bu güvenlik artışıdır. Ayrıca bir sistemin otomatik kepenk sistemi haline getirilmesinin bu kadar önemli olmasının en büyük sebebi de otomatikleşme sayesinde kolaylıkla kepenk sistemlerinin açılıp kapatılabilir bir hale gelmesidir. Yani eğer siz sıklıkla kepenk sistemlerinizi açıp kapatıyorsanız mutlaka otomatik kepenk sistemine geçmeniz gerekmektedir. Çünkü bu otomatik kepenk sistemleri sayesinde artık kepenk sistemlerinizi manuel olarak açıp kapatmanız gerekmez. 

Ayrıca redüktörlü olan otomatik kepenk motoru sistemleri, elektrik kesintisi gibi durumlarda da kolaylıkla kullanılabilmektedir. Yani eğer siz sık sık elektrik kesintisi yaşanan bir mekânda sahip olduğunuz kepenk sistemlerine bir kepenk motoru alıp sisteminizi otomatikleştirmek istiyorsanız mutlaka bu kepenk motoru tercih etmelisiniz. Böylelikle çok daha verimli bir otomatik kepenk sistemine sahip olursunuz.


Teknik Özellikler

 

 

 • Kaldırma Kapasitesi mt = kg: 1.5=195, 2=185, 2.5=180, 3=175, 3.5=165, 4=160, 4.5=150, 5=140 (örn: 3 mt de 175kg max. Sürtünme payı dahil kaldırabilir.)

 • Tork (Nm): 100

 • Hız (Rpm): 9

 • Motor Çapı (mm): 55

 • Çalışma Voltajı (V): 230

 • Frekans (Hz): 50

 • Güç Girişi (W): 350

 • Akım (A): 1.56

 • Çalışma Süresi (dk): 4

 • Koruma Derecesi (IP): IP44

 • Max.Dönme Sayısı (Tur): 22Eğer siz de bir manuel kepenk sistemine sahipseniz ve bu sisteminizi otomatik bir kepenk sistemi haline getirmek istiyorsanız sahip olmanız gereken en önemli şey otomatik kepenk motoru sistemidir. Otomatik kepenk motoru satın alırken de seçiminizi dikkatli ve özenli bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Bu sebeple de seçim yapma konusunda yardım almak amacıyla sitemizde bulunan ve kolaylıkla iletişim kurabileceğiniz bir çağrı merkezi hizmetimiz bulunmaktadır. Bu çağrı merkezimize 7/24 ulaşabilirsiniz ve dilediğiniz konuda mesaj yoluyla ya da arayarak yardım alabilirsiniz. © Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.