{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 100 NM Düz Kepenk Motoru

Satış Fiyatı:
680,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz KargoRemco 100 Nm Düz Kepenk Motoru


Birçok farklı kullanım alanına sahip kepenk sistemleri uzun bir süredir manuel bir şekilde kullanılırdı. Günümüzdeki teknolojiyle bu kepenk sistemleri artık otomatik bir şekilde kullanılabilir oldular. Kepenk sistemleri otomatik olarak kullanılabilsin diye ortaya çıkan tüp motor sistemi, tasarımı sayesinde her türlü alanda uyumlu bir biçimde kullanılabilmektedir. Ayrıca bu sayede de sizlerin birçok alanda tasarruf etmenizi sağlar. Basit teknolojiye sahip olan kepenk motoru hem minimum bir güç harcar hem de maksimum bir performans ortaya koyar. Yani otomatik kepenk sistemine sahip olmanız hem ciddi bir tasarruf hem de kolay bir kullanım sağlar.Her türlü kepenk sistemi ile uyum içerisinde çalışabilen tüp motor, aynı zamanda bir otomatik kepenk motoru çeşidi denebilir. Tüp motor denmesinin nedeni, tüpe benzeyen bir boru şeklinde olmasıdır. Bu motorların kullanmaya başlanması ciddi anlamda fayda sağlamaktadır. Artık neredeyse hiçbir yerde manuel sistem kullanılmamaktadır. Çünkü otomatik kepenk sistemleri, kullanım açısından en mantıklı ve faydalı sistemlerdir.


Otomatik Kepenk Motoru Avantajları


Otomatik kepenk motoru kullanmak, her açıdan oldukça faydalıdır. Ayrıca bu kepenk motoru, 100 Nm torkunda olması sebebiyle de ağır ve büyük kepenk sistemlerinde kullanım açısından en uygun kepenk motorlarımızdan birisidir. Genellikle depo, yükleme alanı gibi mekanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Sağladığı ek güvenlik açısından da otomatik kepenk sistemleri en çok kullanılan motor sistemlerinden birisidir. Çünkü mekâna izinsiz kimsenin girememesini sağlar ve büyük bir miktarda koruma sağlar. Bu da aslında otomatik kepenk motorlarının tercih edilmesinin en önemli sebeplerinden birisidir. Güvenliğe ek olarak, otomatik kepenk motorları bir uzaktan kumanda yardımıyla çok kolay bir şekilde yönetilirler. Özellikle büyük kepenk sistemleri, manuel olarak açılıp kapatılma açısından çok da kullanışlı sistemler değillerdir. Bu sebeple de kepenk motoru kullanımı özellikle son zamanlarda artmıştır. Yani otomatik kepenk motoru, ciddi anlamda iş yükünü azaltarak çok daha kolay bir kullanım sağlamaktadır.


Teknik Özellikler

 

       Kaldırma Kapasitesi mt = kg: 1.5=175, 2=170, 2.5=165, 3=160, 3.5=150, 4=140, 4.5=130, 5=120 (örn: 3 mt de 160kg max. Sürtünme payı dahil kaldırabilir.)

         Tork (Nm): 100

         Hız (Rpm): 9

         Motor Çapı (mm): 55

         Çalışma Voltajı (V): 230

         Frekans (Hz): 50

         Güç Girişi (W): 350

         Akım (A): 1.56

         Çalışma Süresi (dk): 4

         Koruma Derecesi (IP): IP44

         Max.Dönme Sayısı (Tur): 22 Siz de sahip olduğunuz kepenk sistemini otomatikleştirmek ve çok daha güvenli ve kullanışlı hale getirmek istiyorsanız, yapmanız gereken ilk şey bir otomatik kepenk motoru sahibi olmaktır. Yapacağınız bu kepenk motoru seçiminde de dilediğiniz zaman arayarak ya da mesaj atarak bize ulaşabilir ve ihtiyacınız olan desteği bizden alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey, çağrı merkezimiz aracılığı ile bize ulaşmaktır.© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.