{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 06 NM Düz Perde Motoru

Satış Fiyatı:
350,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz Kargo


Remco El Tipi Tek Kanallı Panjur Kumandası

Fiyat : 160,00 TL

Remco Otomatik Kepenk Panjur Alıcı

Fiyat : 150,00 TL


Remco 06 NM Düz Perde Motoru


Kepenkler yıllar boyunca manuel bir şekilde el ile açılıp kapatılmıştır. Bu da çok zahmetli ve uğraştırıcı bir iştir. Teknolojinin gelişmesi ile otomatik perde motoru sistemleri de gelişti. Bu gelişme ile de ortaya tüp motor sistemleri çıktı. Bu otomatik perde motoru, her türlü alanda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Bu uyum sağlama becerileri sayesinde de perde motoru olarak kullanım için vazgeçilmez bir hale gelmiştir. Hem teknik özellikleri açısından hem de tasarımsal olarak kusursuz bir yapıya sahiplerdir. Bu perde motoru, eviniz, fabrikanız veya iş yeriniz için size tasarruf sağlama konusunda ciddi bir kolaylık sağlar. Otomatik perde motoru sistemi basit bir teknolojiye sahip olmasına rağmen, minimum güç harcar ve maksimum verim kazandırır. Bu yüzden otomatik perde motoru sistemleri kullanmanız sonucunda sahip olduğunuz avantajlar ve size ek olarak büyük miktarda bir enerji tasarrufu sağlamaktadır. Perde Motoru Özellikleri


• İlk olarak, bu perde motoru, harici bir alıcı ile çalışır.

Otomatik perde motoru kumandası yardımıyla kolay bir şekilde kullanılabilir.

• Her türlü akıllı ev sistemine rahatça eklenir ve kolayca kullanılır.

• Hem 40 mm yuvarlak hem de 40 mm sekizgen perde borusuna uygundur.

• 6 nm ve 28 rpm mekanik limit ayarına sahip bir perde motorudur.

• Montaj işlemi kolaydır.

• Uzun yıllar boyunca sorunsuz bir şekilde çalışırlar.

• Düz perde motorudur.

• Belli bir kiloya kadar ağırlıkları kolaylıkla kaldırabilirler.


Sık sık açılıp kapanma konusunda hiçbir sorun yaşamaz. Kolaylıkla perde motoru sisteminizi açıp kapatabilirsiniz. Aynı zamanda sık aralıklarla çok fazla kullanımda hiçbir sorun yaşamazsınız. Akıllı ev sistemine sahipseniz eğer, çok kolay bir şekilde bu otomatik perde motorunu entegre edebilir ve rahatlıkla kullanım sağlayabilirsiniz. Neden Otomatik Perde Motoru Sistemi Kullanmalısınız?


• Daha uzun ömürlü bir perde motoru sistemine sahip olmanızı sağlar. Otomatik perde sisteminiz daha sağlam ve daha kullanışlı olur.

• Sürekli elle bir perde açıp kapatma işinden kurtulmuş olursunuz. Uzaktan kepenk kumandası yardımıyla bu işlemi otomatik olarak gerçekleştirebilirsiniz.

Perde motoru sayesinde güvenlik seviyeniz çok daha fazla artar. İstenmeyen misafirlerin içi girmesi tamamen engellenmiş olur.

• Olumsuz hava durumlarında, örneğin fazla güneşli zamanlarda kapatılarak iç mekân güvene alınır ve mobilyaların veya evin solması gibi olumsuzluklar engellenir. 

• Enerji açısından tasarruf yapmış olursunuz. Çok az bir enerji ile uzun bir süre boyunca sorun yaşamadan perde motoru sisteminizi kullanabilirsiniz.

• Fiyat açısından oldukça uygunlardır. Pahalı olmayan bir sistemlerdir

• Her otomatik perde sistemine uygun bir kepenk motoru çeşidi vardır.  Bu çeşitlilik içinden kolaylıkla size en uygun olan perde motorunu seçip alabilirsiniz.

• Sizi ciddi bir iş yükünden kurtarır. Sık sık açılıp kapatılması gereken perde motoru sistemleri kullanıyorsanız, her seferinde işgücü harcayarak bu kepenkleri açıp kapatmanız gerekmez.

.

Kendi sahip olduğunuz sisteme en uygun düz perde motoru sistemini seçmeniz çok önemlidir. Bu sebeple dilediğiniz her zaman seçim yapma konusunda sizlere yardımcı olmak için yanınızdayız. 7/24 çağrı merkezimize ulaşarak dilediğiniz konuda bilgi ve yardım alabilirsiniz. Aynı zamanda satın alma işlemlerinizde de her konuda bizden yardım alabilirsiniz. Kargo ve sipariş durumu hakkındaki sorularınızı da kolaylıkla bize danışabilirsiniz.© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.