{alanbaslik}
{alanbaslik}
Remco 06 NM Alıcılı Perde Motoru (Kumanda Dahil)

Satış Fiyatı:
499,00 TL (%18 KDV dahil)
Miktar : 00
Tutar : 00
+
-
Ücretsiz KargoRemco 06 NM Alıcılı Perde Motoru 


Uzun yıllar boyunca elle açılıp kapatılabilen otomatik perde sistemleri, artık teknoloji ile tüp motorlara geçiş yaptı. Ev ve işyerlerinizin her tarafına uyum sağlayabilen bu kepenk motoru hem tasarım hem de tekniksel özellikleri açısından eşsiz ve kusursuzdur. İşyerinizde, evinizde, fabrikanızda, depolarda kullanıldıkları zaman ciddi bir tasarruf sağlarlar. Alıcılı perde motoru sistemi içinde bulunan basit bir teknoloji sayesinde minimum miktarda güç harcar ve maksimum miktarda performans verir. Bu sebepten otomatik perde sistemleri kullanarak sahip olacağınız avantajlar dışında ayrıca size ciddi anlamda bir enerji tasarrufu sağlama fırsatı verir. 


Perde Motoru Özellikleri 


• İlk olarak, bu motor, dahili bir alıcı ile çalışır.

Otomatik perde kumandası ile oldukça kolay bir şekilde kullanılabilir.

Alıcılı perde motoru sistemlerinin işlemleri oldukça

Akıllı ev sisteminize rahatlıkla eklenir ve kolayca kullanılır.

• Hem 40 mm yuvarlak olan hem de 40 mm sekizgen olan perde borusuna uygundur.

• Ağırlıkları oldukça kolay bir şekilde kaldırabilirler.

• 6 nm ve 28 rpm mekanik limit ayarlarına sahip olan bir mekanik motor çeşididir.

• Uzun yıllar boyunca kolay ve sorunsuz bir şekilde çalışırlar.

• Düz perde motorlarıdır.


Tekrar tekrar kolaylıkla açılıp kapatılabilirler. Bu konuda bir sıkıntı yaşamazsınız. Alıcılı perde motoru sisteminizi daha kolay bir şekilde, uzaktan açıp kapatabilirsiniz. Sık aralıklarla bile olsa endişelenmeden kolaylıkla ve dilediğiniz kadar açıp kapatabilirsiniz. Eğer bir akıllı ev sisteminiz varsa, otomatik perde motorunuzu kolaylıkla bu akıllı ev sistemine entegre edebilir be kolayca kullanmaya başlayabilirsiniz.
Otomatik Alıcılı Perde Motoru Sistemi Kullanmalısınız?


• Fiyat açısından çok uygun bir sistemdir. Düşük fiyat ve yüksek kalite ürünlerden oluşmaktadır.

Otomatik perde motoru kumandası kullanarak, sürekli elinizle yani manuel bir şekilde kepenk açıp kapatma derdinden kurtulmuş olursunuz. Uzak mesafeden ve hiç dokunmadan sisteminizi açıp kapatabilirsiniz.

Otomatik perde sisteminiz uzun süreli ve sağlıklı bir şekilde kullanılabilir.

• Çok daha güvenli bir mekâna sahip olmanızı sağlar. 

• Olumsuz hava koşulu gibi durumlardan kötü bir şekilde etkilenmenizi engeller. Örneğin mobilyalarınızın güneşten etkilenip solmasını engeller.

• Enerji açısından tasarruf yapmış olursunuz. Çok az bir enerji ile uzun bir süre boyunca sorun yaşamadan alıcılı perde motoru sisteminizi kullanabilirsiniz.

• Her otomatik perde sistemi için uygun bir alıcılı perde motoru bulunmaktadır.Kendinizde bulunan otomatik perde motoru sistemine eklemek için satın alacağınız alıcılı perde motoru seçimi çok önemlidir. Bu seçimi doğru ve düzgün bir şekilde yapmanız gerekmektedir. Bu yüzden de seçim yapacağınız zaman bir uzmandan fikir almanızı öneriyoruz. Dilediğiniz her zaman bu yapacağınız perde motoru seçimi konusunda size destek olmak için yanınızdayız. Bir çağrı merkezi hizmetimiz bulunmakta ve bu çağrı merkezi 7/24 çalışmaktadır. Diler arayarak dilerseniz de mesaj atarak bu çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Satın alma işlemleriniz, kargo hakkında bilgi alma işlemleriniz, kargoya verilen ürünlerin sipariş durumu hakkında bilgi almak isterseniz her zaman bu çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.© Tüm hakları saklıdırWeb: Efasis Yazılım
.